HYPOTÉKY A ÚVĚRY

Zajistím pro vás to nejvýhodnější financování při pořízení nemovitosti na bydlení, firemních aktivit nebo investic. Úzce spolupracuji s nejvýznamnějšími bankovními domy a specializovanými společnostmi pro poskytování úvěrů. Díky dlouholetým zkušenostem na českém hypotečním a podnikatelském trhu umím najít řešení pro každého klienta.


HYPOTÉKA

Je tak jednoduché vzít si hypotéku? Vlastně ano. Ale všichni víme, že hypotéka je především břemeno a také risk. Po řadu let vás bude tížit povinnost splácet a v sázce bude možná i vaše střecha nad hlavou. Proto vám nabízím své zkušenosti a vědomosti k tomu, abychom společně vybrali tu nejlepší hypotéku na míru právě pro vás. Abyste neplatili zbytečné tisíce a někdy i statisíce navíc a úvěr vás nezatížil na delší dobu, než je nutné. A všechno potřebné papírování zařídím za vás.

Kontaktujte měnahoru

AMERICKÁ HYPOTÉKA

Nové auto? Kuchyňská linka? Nebo něco jiného, na co si nemůžete vzít účelovou hypotéku? S americkou hypotékou si půjčíte prakticky na cokoliv a za nižší úrok než při běžné půjčce – bance pak ručíte svojí nemovitostí. A opravdu jsou situace, kdy se vám americká hypotéka může vyplatit. Pomohu vám zvážit výhody a rizika a vybrat tu nejvýhodnější možnost.

Kontaktujte měnahoru

REFINANCOVÁNÍ ÚVĚRU

Končí vám u hypotéky doba fixace a nová úroková sazba vám vyrazila dech? Možná je načase zvednout kotvy a váš úvěr „přesunout“ ke konkurenci. A dalších důvodů k refinancování může být celá řada. Tím hlavním je samozřejmě platit méně a splatit dříve. I při refinancování se ale dá udělat chyba. Pojďme se na něj podívat společně.

Kontaktujte měnahoru

ÚVĚR ZE STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

Když chcete koupit nemovitost, ne vždycky potřebujete hypotéku. Někdy vám zkrátka stačí nižší částka – třeba i proto, že jen hledáte způsob, jak dofinancovat kupní cenu. Anebo se chystáte jen na rekonstrukci nebo menší přístavbu. Pak je tu pro vás úvěr ze stavebního spoření: s nízkým a hlavně pevným úrokem a bez nutnosti ručitele nebo zástavy nemovitosti.

Kontaktujte měnahoru

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Rozbila se vám pračka nebo nechcete čekat, až našetříte na vysněnou dovolenou. Není nic snazšího než si vzít spotřebitelský úvěr – a přestože je to tak jednoduché, je na místě opatrnost. Nechcete se přeci dostat do dluhové pasti nebo platit přemrštěné úroky. Poradím vám, jak na to.

Kontaktujte měnahoru

NEBANKOVNÍ ÚVĚR

S nebankovními půjčkami se ocitáme na tenkém ledě. Z počátku se může zdát, že všechny výhody jsou na vaší straně, ale když naletíte podvodníkům, můžete přijít nejen o dobrý spánek. Pomohu vám zorientovat se v nepřehledné nabídce půjček a najít vám takovou, která pro vás bude výhodná i bezpečná.

Kontaktujte měnahoru

FIREMNÍ ÚVĚR PROVOZNÍ A INVESTIČNÍ

Nakoupit zásoby nebo pokrýt výkyvy v příjmech, než dostanete zaplaceno od svých zákazníků. Nejen k tomu slouží provozní úvěr. Pokud potřebujete větší finanční injekci na vybavení kanceláře, nakoupení nových strojů nebo rozšíření výroby, pomůže vám spíše úvěr investiční. Najděme společně to nejvýhodnější řešení.

Kontaktujte měnahoru

DEVELOPERSKÉ A PROJEKTOVÉ FINANCOVÁNÍ

Financování rozsáhlých projektů, jako je například výstavba bytových komplexů, rodinných domů, polyfunkčních celků, podnikatelských parků apod., rozhodně není žádná hračka. Některé banky a specializované společnosti nabízejí pro tento účel specifické developerské úvěry. Pomohu vám zorientovat se v jejich nabídce a zajistím veškerý servis s vyřízením úvěru.

Kontaktujte měnahoru

FAKTORING

Chcete si zlepšit firemní cash flow? Pak prodejte své pohledávky vůči odběratelům faktoringové společnosti. Své peníze získáte okamžitě zpět a už se dál nemusíte strachovat, zda vám odběratel zaplatí nebo ne. Pomohu vám najít co to nejvýhodnější řešení ušité na míru vašemu podnikání.

Kontaktujte měnahoru

FINANČNÍ LEASING

Pokud do své firemní flotily potřebujete nová auta a nemáte volné prostředky, leasing je jednou z praktických možností. Po dobu trvání smlouvy platíte pouze nájem formou leasingové splátky. A po jejím ukončení se stáváte automaticky majitelem vozidla. Pojďte do toho se mnou a ušetřete čas i peníze.

Kontaktujte měnahoru


Kontakt

PROXIMA FINANCE s.r.o.
PhDr. Jan Vlček, MBA
Krapkova 280/7, Olomouc
tel.: +420 724 215 723
e-mail: vlcek@proxima-finance.cz

2018 11 proxima reality 8

Navštivte také náš realitní web
www.proxima-reality.cz