HYPOTÉKY A ÚVĚRY

Zajistím pro vás to nejvýhodnější financování při pořízení nemovitosti na bydlení, firemních aktivit nebo investic. Úzce spolupracuji s nejvýznamnějšími bankovními domy a specializovanými společnostmi pro poskytování úvěrů. Díky dlouholetým zkušenostem na českém hypotečním a podnikatelském trhu umím najít řešení pro každého klienta.

více informací

 

POJIŠTĚNÍ

Ať už řešíte hypotéku a potřebujete zajistit riziko neschopnosti splácet nebo máte obavy, že při delší nemoci se vám sníží příjem a nebudete mít peníze na splátky a další výdaje, pomůžu vám zorientovat se a navrhnu možnosti, které vaši situaci vyřeší. V oblasti pojištění majetku vám vysvětlím a navrhnu řešení, které bude odpovídat požadavku banky i vašim požadavkům.

více informací

 

REALITNÍ SLUŽBY

Zajistíme pro vás prodej jakékoliv nemovitosti, ať už jde o byt, rodinný dům, rekreační nebo komerční objekt, pozemek či developerský projekt. Naše služby zahrnují jak prezentaci nemovitosti, tak kompletní právní servis, odhad ceny nemovitosti, pojištění nemovitosti, pomoc s vyřízením hypotéky atd.

více informací


Kontakt

PROXIMA FINANCE s.r.o.
PhDr. Jan Vlček, MBA
Krapkova 280/7, Olomouc
tel.: +420 724 215 723
e-mail: vlcek@proxima-finance.cz

2018 11 proxima reality 8

Navštivte také náš realitní web
www.proxima-reality.cz