KLIENTI ŘÍKAJÍ

Individuální přístup ke klientovi a vstřícnost. Profesionální chování a jednání s klientem. Veškeré jednání s finančními ústavy, který Dr. Vlček zprostředkoval, dopadlo k naší plné spokojenosti. Pokud budeme v budoucnu uvažovat o využití služeb finančního poradce, je naše volba jasná, určitě se na Dr. Vlčka obrátíme.

Mgr. Jiří MalečekPh.D.
 

Spolupráce s panem Vlčkem byla na vysoké úrovni, pan Vlček je ochotný, upřímný a spolehlivý. Každému bych spolupráci vřele doporučoval.

avatar
Jan Brázdil

Pan Vlček mi ochotně pomohl s výběrem hypotečního úvěru a vyřešil i všechny náležitosti s realitní makléřkou, která si ho rovněž velice chválila. Rozhodně doporučuji využít jeho služeb vzhledem k jeho osobnímu přístupu a zkušenostem v oboru.

avatar
RNDr. Ondřej Kurka, Ph.D.
 
 

Pan Vlček mi pomohl s prodejem domu, když jsem byl ve složité životní situaci. Mohu doporučit jeho služby zejména pro seriózní a profesionální přístup a znalosti v oblasti realit a financování. Budu dále doporučovat.

Jaromír Havlena.
 

Velice lidsky, osobní a přátelský přístup který je mi moc blízký. Poradí a pomůže i jen kvůli dobrého pocitu. Buduje vztahy a nestaví svojí práci na ekonomickém zisku ale na pomoci a svém dobrém jménu. Doporučím pana Vlčka kdykoliv protože je vzorem jak má člověk podnikat.

avatar
Igor Trajkovski

Já i moje přítelkyně jsme byli velice spokojeni co se týká osobního přístupu , informování a spolupráce .

avatar
Roman Kašpar
 
 

S poskytnutými službami, ochotou a vstřícností pana Vlčka a jeho kanceláře jsme naprosto spokojeni, děkujeme. Můžeme vřele doporučit dalším klientům.

Ing. Rostislav Hlaváček
 

Vyřizování podkladů k uzavření smlouvy o hypotečním úvěru proběhlo díky rychlému a vstřícnému jednání s panem Vlčkem velmi rychle. Vždy ochotně a obratem zodpověděl všechny mé dotazy. Pokud budu v budoucnu řešit nějakou formu financování nemovitosti, určitě se na pana Vlčka znovu s důvěrou obrátím.

avatar
JUDr. Regína Skokanová

S panem Vlčkem spolupracuji na různých projektech již řadu let. Je to velice schopný a věci znalý odborník. Mohu ho se 100% jistotou doporučit jak do privátního, tak i do korporátního businessu.

avatar
Ing. Svatopluk Peroutka
 
 

"Realitních a finančních služeb nabízených panem Vlčkem jsem využil při řešení prodeje bytu a následné koupě rodinného domu. Pro mne byla rozhodující komplexnost nabídnutých služeb, kterou jsem u pana Vlčka našel. Velmi seriózní a profesionální přístup, znalosti v oblasti finančních produktů a prodeje/koupě nemovitosti. 100% znovu využiji a doporučuji."

Zdeněk Matuška
 
 
 

Kontakt

PROXIMA FINANCE s.r.o.
PhDr. Jan Vlček, MBA
Krapkova 280/7, Olomouc
tel.: +420 724 215 723
e-mail: vlcek@proxima-finance.cz

2018 11 proxima reality 8

Navštivte také náš realitní web
www.proxima-reality.cz